JAK DZIAŁAMY?

OPROGRAMOWANIE

Spójność, parametryczność i skalowalność to najważniejsze cechy Systemu Rozwoju Produktu (PDS - Product Development System). Dlatego prawie 50 000 firm na świecie, od małych przedsiębiorstw po wielkie koncerny zdecydowało się na oprogramowanie PTC. Czy dołączy do nich Twoja Firma?

MAINTENANCE

Pracujesz na aplikacjach PTC? Skorzystaj z usługi maintenance, czyli wsparcia techniczego oprogramowania. Poznaj narzędzia, które podnoszą efektywność pracy, dynamizują ją i pozwalają w pełni korzystać z nieograniczonych możliwości tego kompleksowego środowiska rozwoju produktu.

SZKOLENIA

Drogą do sukcesu są odpowiednio wyszkoleni pracownicy. W Econocap Polska posiadamy certyfikację Authorized Training Partner, która uprawnia nas do prowadzenia szkoleń, zgodnie ze standardem jakości PTC. Proponujemy kompleksowy pakiet szkoleń przystosowany do wymagań Twojej Firmy.

DORADZTWO

W Econocap Polska nie ograniczamy się do wdrożenia produktu, specjalizujemy się też w konsultingu i rozwiązaniach indywidualnych. Tworzymy postprocesory, łączące system Pro/ENGINEER z maszynami CNC, dedykowany system PDS jak i aplikacje indywidualizacyjne Windchill.

NASI KLIENCI

OPROGRAMOWANIE 3D

Zainteresowaliśmy Cię? Z przyjemnością przygotujemy ofertę dla Twojej Firmy

PROMOCJE / NEWSY

  O ECONOCAP POLSKA

  Autoryzowany reseller rozwiązań PTC w Polsce

  Dla Finów meri (morze) to przede wszystkim symbol siły. Jesteśmy przedstawicielem na Polskę fińskiej firmy Econocap i już od ponad 10 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań grupy PTC. Możemy śmiało powiedzieć, że dzięki naszej wiedzy eksperckiej prawie 200 firm w Polsce zyskało świetnie przeszkoloną kadrę i wdrożyło innowacyjne rozwiązania w dziedzinie projektowania produktowego.

  10

  Lat na rynku

  120

  Klientów

  1130

  Szkoleń

  2870

  Konsultacji

  Zobacz na mapie, gdzie jesteśmy
  Info

  Tel: 071 348 51 73
  Fax: 071 348 51 74

  Dział sprzedaży

  Tel: 071 348 51 75

  Dział pomocy technicznej

  Tel: 071 348 51 76

  Dane adresowe

  Econocap Polska
  ul. Skibowa 91
  52-230 Wrocław